grafik

grafiktasarım

Tasarım alanının büyüklüğünü öncelikler listesinde alt sıralara yerleştiren zeniwork, projenin sağlıklı bir şekilde ilerlemesi, misyon-vizyon çizgilerini verimli bir şekilde yansıtması, amaçların sırayla başarılar listesine yazılması için tasarımın kültürünü anlamayı ister.

“Bir tasarım sürecinin mihenk taşı tanıma/tanışma sürecinde oyulur.“

Start verilecek olan projenin boyutu küçük ya da büyük olsun; sürecin etkin bir şekilde yönetilip, mutlak başarıya ulaşılması, doğru hedef kitlenin etkileşim alanına alınması ve hazırlanan mesajın karşı tarafa iletilmesini sağlamak için tanıma/tanışma sürecini etkili bir şekilde sonuçlandırmakla mümkün olur.

zeniwork tanıma/tanışma konusunda titizdir. Tasarım alanının büyüklüğünü öncelikler listesinde alt sıralara yerleştiren zeniwork, projenin sağlıklı bir şekilde ilerlemesi, misyon-vizyon çizgilerini verimli bir şekilde yansıtması, amaçların sırayla başarılar listesine yazılması için tasarımın kültürünü anlamayı ister.

Tanımak İçin Ne Yaparız?

zeniwork tanıma/tanışma için anket yöntemini benimser. Proje ruhunun ve proje yürütücü komisyonunun duygularını, arzularını ve dürtülerini ortaya çıkartmak adına gelişmiş anket sistemlerinden faydalanan zeniwork, bu anketler sayesinde talep edildiği söylenilen ile talep edilmesi beklenen arasında bir köprü oluşturarak geleceği ön görür.

“Öngörülen Bir Gelecek”

zeniwork geleceği şekillendirmek için öngörülerine güvenir. Talep edilenler listesi ve anketlerden elde edilen sonuçlar ışığında merkez datasını oluşturan zeniwork, tekrar edilerek eskiyenlerden uzaklaşmak adına proje hafızasını kronolojik bir sıralamaya tabii tutar.

Tanıma

Tanımlama

Tasarlama

Tamamlama

“Bir tasarım sürecinin beslenme çantası,
tanımlama sürecinde hazırlanır.”

Şirket kültürünü, hedeflerini, misyon ve vizyonlarını anlayan zeniwork, tasarım sürecine başlamadan önce SWOT analizi tekniğinden faydalanır. Projenin/şirketin güçlü yanlarını, sahip olduğu zayıflıkları, fırsatları ve tehditleri göz önüne alan zeniwork, talep edilenler ile sonuçların kesişim kümesi ışığında hareket eder.

Beslenme çantasının yetersiz kalması, sürecin sonlanmasına yakın bir aşamada gelinen noktada geri tepilmesi hareketiyle karşılaşılmasına sebep olabilir. Bu bağlamda rakip analizinin yapılması, sektörler arası iletişim olanaklarının değerlendirilmesi, gelecek planlarının kapsam dahiline alınması ve elde edilen verilerin talep edilenler ile karşılaştırılmasıyla birlikte yol haritasının keskin çizgileri ortaya çıkartılmış olur.

Detayları konuşmak ister misin?

İhtiyaç duyduğunuz tasarımlar için detayları görüşmek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. zeniwork, yeni projelere dahil olmaktan keyif alır.